SR295E104MART
AVX CorporationAVX Corporation
SR295E104MART Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR295E104MART
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: 1.SR295E104MART.pdf2.SR295E104MART.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR295E104MART
Številka dela SR295E104MART Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1324407 pcs Podatkovni list 1.SR295E104MART.pdf2.SR295E104MART.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-10738
478-10738-1-ND
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.260" (6.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 0.1µF