SR501A223KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SR501A223KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR501A223KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: SR501A223KAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR501A223KAA
Številka dela SR501A223KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4321 pcs Podatkovni list SR501A223KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Serija SkyCap® SR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm)
Lastnosti - natančen opis 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose