ST205C276MAJ03
AVX CorporationAVX Corporation
ST205C276MAJ03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST205C276MAJ03
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 27UF 50V X7R SMD
Podatkovni listi: ST205C276MAJ03.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST205C276MAJ03
Številka dela ST205C276MAJ03 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27UF 50V X7R SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7245 pcs Podatkovni list ST205C276MAJ03.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.220" (5.59mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm) Serija TurboCap™
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Stacked SMD, 6 J-Lead Druga imena 478-5072
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil J-Lead Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Stacked) natančen opis 27µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 6 J-Lead
Zmogljivost 27µF Aplikacije SMPS Filtering, Bypass, Decoupling