ST205C276MAN03
AVX CorporationAVX Corporation
ST205C276MAN03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST205C276MAN03
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 27UF 50V X7R 6DIP
Podatkovni listi: ST205C276MAN03.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST205C276MAN03
Številka dela ST205C276MAN03 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27UF 50V X7R 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6261 pcs Podatkovni list ST205C276MAN03.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm) Serija TurboCap™
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Stacked DIP, 6 Lead Druga imena 478-5074
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.220" (5.59mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.59mm)
Lastnosti Low ESL (Stacked) natančen opis 27µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked DIP, 6 Lead
Zmogljivost 27µF Aplikacije SMPS Filtering, Bypass, Decoupling