SV07GC473KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV07GC473KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SV07GC473KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 2KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: SV07GC473KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SV07GC473KAR
Številka dela SV07GC473KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 2KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9429 pcs Podatkovni list SV07GC473KAR.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.200" W (14.50mm x 5.08mm) Serija SV
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-4049
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.476" (12.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.047µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose