SV08AC224KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SV08AC224KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SV08AC224KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: SV08AC224KAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SV08AC224KAR
Številka dela SV08AC224KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6507 pcs Podatkovni list SV08AC224KAR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.200" W (17.00mm x 5.08mm) Serija SV
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-4050
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.575" (14.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.598" (15.20mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.22µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose