TAAC476K020G
pregled izdelka
Številka dela: TAAC476K020G
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAAC476K020G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAAC476K020G
Številka dela TAAC476K020G Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 20V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4288 pcs Podatkovni list TAAC476K020G.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm)
Serija TAA Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 900 mOhm Zmogljivost 47µF