TAAD157K010G
pregled izdelka
Številka dela: TAAD157K010G
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 150UF 10V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TAAD157K010G.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAAD157K010G
Številka dela TAAD157K010G Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 150UF 10V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4236 pcs Podatkovni list TAAD157K010G.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.354" Dia x 0.783" L (9.00mm x 19.90mm)
Serija TAA Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Wet Tantalum
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 150µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial 800 mOhm Zmogljivost 150µF