TACA336M010RTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACA336M010RTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACA336M010RTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 20% 1206
Podatkovni listi: TACA336M010RTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACA336M010RTA
Številka dela TACA336M010RTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66655 pcs Podatkovni list TACA336M010RTA.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1 Ohm
Zmogljivost 33µF