TACA336M010XTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACA336M010XTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACA336M010XTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 20% 1206
Podatkovni listi: TACA336M010XTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACA336M010XTA
Številka dela TACA336M010XTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36859 pcs Podatkovni list TACA336M010XTA.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-3118-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1 Ohm Zmogljivost 33µF