TACK225M003Q
AVX CorporationAVX Corporation
TACK225M003Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACK225M003Q
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 3V 20% 0402
Podatkovni listi: TACK225M003Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TACK225M003Q
Številka dela TACK225M003Q Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 3V 20% 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5142 pcs Podatkovni list TACK225M003Q.pdf
Napetost - ocenjena 3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca K Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 3V 0402 (1005 Metric) 15 Ohm Zmogljivost 2.2µF