TACK225M006NTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACK225M006NTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACK225M006NTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0402
Podatkovni listi: TACK225M006NTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACK225M006NTA
Številka dela TACK225M006NTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42552 pcs Podatkovni list TACK225M006NTA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca K
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 Ohm natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0402 (1005 Metric) 15 Ohm
Zmogljivost 2.2µF