TACR336K003X
AVX CorporationAVX Corporation
TACR336K003X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACR336K003X
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 3V 10% 0805
Podatkovni listi: TACR336K003X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACR336K003X
Številka dela TACR336K003X Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 3V 10% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68701 pcs Podatkovni list TACR336K003X.pdf
Napetost - ocenjena 3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 3V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm
Zmogljivost 33µF