TACR336M002R
AVX CorporationAVX Corporation
TACR336M002R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TACR336M002R
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 2V 20% 0805
Podatkovni listi: TACR336M002R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TACR336M002R
Številka dela TACR336M002R Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 2V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74075 pcs Podatkovni list TACR336M002R.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Serija TACmicrochip®, TAC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 2V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm
Zmogljivost 33µF