TAJB106K010TNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB106K010TNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB106K010TNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 10V 1210
Podatkovni listi: 1.TAJB106K010TNJ.pdf2.TAJB106K010TNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB106K010TNJ
Številka dela TAJB106K010TNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10% 10V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1027738 pcs Podatkovni list 1.TAJB106K010TNJ.pdf2.TAJB106K010TNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
Druga imena 478-11224-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm @ 100kHz natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 10µF