TAJB106K016YNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB106K016YNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB106K016YNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 16V SMD
Podatkovni listi: TAJB106K016YNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB106K016YNJ
Številka dela TAJB106K016YNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 351724 pcs Podatkovni list TAJB106K016YNJ.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.8 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
Zmogljivost 10µF