TAJB155K025SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB155K025SNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB155K025SNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 10% 25V SMD
Podatkovni listi: TAJB155K025SNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB155K025SNJ
Številka dela TAJB155K025SNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 10% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286892 pcs Podatkovni list TAJB155K025SNJ.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena TAJB155K025S
TAJB155K025S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 1.5µF