TAJB155K035RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB155K035RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB155K035RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 10% 35V SMD
Podatkovni listi: TAJB155K035RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB155K035RNJ
Številka dela TAJB155K035RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 10% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254094 pcs Podatkovni list TAJB155K035RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 478-1678-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.2 Ohm
natančen opis 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5.2 Ohm Zmogljivost 1.5µF