TAJB156K006RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB156K006RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB156K006RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 10% 6.3V SMD
Podatkovni listi: TAJB156K006RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB156K006RNJ
Številka dela TAJB156K006RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 10% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262642 pcs Podatkovni list TAJB156K006RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena TAJB156K006R
TAJB156K006R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) Zmogljivost 15µF