TAJB336M016RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB336M016RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB336M016RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: TAJB336M016RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB336M016RNJ
Številka dela TAJB336M016RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132161 pcs Podatkovni list TAJB336M016RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 478-8892-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.1 Ohm Zmogljivost 33µF