TAJB474J035RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB474J035RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB474J035RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.47UF 5% 35V SMD
Podatkovni listi: TAJB474J035RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB474J035RNJ
Številka dela TAJB474J035RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.47UF 5% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54851 pcs Podatkovni list TAJB474J035RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena TAJB474J035R
TAJB474J035R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm
natančen opis 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 10 Ohm Zmogljivost 0.47µF