TAJC336J010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC336J010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC336J010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 5% 2312
Podatkovni listi: TAJC336J010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC336J010RNJ
Številka dela TAJC336J010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 5% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178767 pcs Podatkovni list TAJC336J010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
Zmogljivost 33µF