TAJC335K035RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC335K035RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC335K035RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 35V 10% 2312
Podatkovni listi: TAJC335K035RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC335K035RNJ
Številka dela TAJC335K035RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 3.3UF 35V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287319 pcs Podatkovni list TAJC335K035RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-1714-2
TAJC335K035R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm Zmogljivost 3.3µF