TAJD475M035RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD475M035RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD475M035RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJD475M035RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD475M035RNJ
Številka dela TAJD475M035RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112392 pcs Podatkovni list TAJD475M035RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3934-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.5 Ohm Zmogljivost 4.7µF