TAJD476K010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD476K010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD476K010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 10V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD476K010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD476K010RNJ
Številka dela TAJD476K010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 10V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302617 pcs Podatkovni list TAJD476K010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3048-2
TAJD476K010R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 400 mOhm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm Zmogljivost 47µF