TAJD685K050H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD685K050H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD685K050H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD685K050H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD685K050H
Številka dela TAJD685K050H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 41618 pcs Podatkovni list TAJD685K050H.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Zmogljivost 6.8µF