TAJD685K050Y
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD685K050Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD685K050Y
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD685K050Y.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD685K050Y
Številka dela TAJD685K050Y Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 6.8UF 50V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4336 pcs Podatkovni list TAJD685K050Y.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm Zmogljivost 6.8µF