TAP684K035BRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP684K035BRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP684K035BRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP684K035BRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP684K035BRS
Številka dela TAP684K035BRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.68UF 35V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282045 pcs Podatkovni list TAP684K035BRS.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm natančen opis 0.68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 10 Ohm
Zmogljivost 0.68µF