TAP650J5K0E
OhmiteOhmite
TAP650J5K0E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP650J5K0E
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka 650W HEATSINKABLE 5000 OHM
Podatkovni listi: 1.TAP650J5K0E.pdf2.TAP650J5K0E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 654 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP650J5K0E
Številka dela TAP650J5K0E Proizvajalec Ohmite
Opis 650W HEATSINKABLE 5000 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 654 pcs Podatkovni list 1.TAP650J5K0E.pdf2.TAP650J5K0E.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.264" L x 2.028" W (57.50mm x 51.50mm) Serija TAP650
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 650W
Pakiranje Bulk Paket / primer Box
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5 kOhms ±5% 650W Thick Film Chassis Mount Resistor