TARW336M010
pregled izdelka
Številka dela: TARW336M010
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 20% AXIAL
Podatkovni listi: TARW336M010.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TARW336M010
Številka dela TARW336M010 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4059 pcs Podatkovni list TARW336M010.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.169" Dia x 0.409" L (4.30mm x 10.40mm)
Serija TAR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca W Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 2.1 Ohm Zmogljivost 33µF