TARW476M006
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TARW476M006
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 6.3V 20% AXIAL
Podatkovni listi: TARW476M006.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TARW476M006
Številka dela TARW476M006 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 6.3V 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4858 pcs Podatkovni list TARW476M006.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.169" Dia x 0.409" L (4.30mm x 10.40mm)
Serija TAR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca W Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V Axial 2 Ohm Zmogljivost 47µF