TLCK475M006PTA
AVX CorporationAVX Corporation
TLCK475M006PTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLCK475M006PTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 0402
Podatkovni listi: TLCK475M006PTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLCK475M006PTA
Številka dela TLCK475M006PTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45023 pcs Podatkovni list TLCK475M006PTA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TLC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca K
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 Ohm natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0402 (1005 Metric) 15 Ohm
Zmogljivost 4.7µF