TLCL226M006XTA
AVX CorporationAVX Corporation
TLCL226M006XTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLCL226M006XTA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0603
Podatkovni listi: TLCL226M006XTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLCL226M006XTA
Številka dela TLCL226M006XTA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64818 pcs Podatkovni list TLCL226M006XTA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TLC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-3343-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca L Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.5 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm Zmogljivost 22µF