TPMV108M004R0018
AVX CorporationAVX Corporation
TPMV108M004R0018 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPMV108M004R0018
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1000UF 4V 20% 2924
Podatkovni listi: TPMV108M004R0018.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPMV108M004R0018
Številka dela TPMV108M004R0018 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1000UF 4V 20% 2924 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22298 pcs Podatkovni list TPMV108M004R0018.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Serija TPM Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2924 (7361 Metric) Druga imena 478-9028-2
TPMV108M004R0018-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca V Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.148" (3.75mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm
natančen opis 1000µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2924 (7361 Metric) 18 mOhm Zmogljivost 1000µF