TPMY107M010R0045
AVX CorporationAVX Corporation
TPMY107M010R0045 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPMY107M010R0045
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: TPMY107M010R0045.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPMY107M010R0045
Številka dela TPMY107M010R0045 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27881 pcs Podatkovni list TPMY107M010R0045.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPM Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-5254-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Koda proizvajalca Y Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm Zmogljivost 100µF