TPSD337M006S0100
AVX CorporationAVX Corporation
TPSD337M006S0100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSD337M006S0100
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
Podatkovni listi: 1.TPSD337M006S0100.pdf2.TPSD337M006S0100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSD337M006S0100
Številka dela TPSD337M006S0100 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103933 pcs Podatkovni list 1.TPSD337M006S0100.pdf2.TPSD337M006S0100.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Zmogljivost 330µF