TPSD337M010H0150
AVX CorporationAVX Corporation
TPSD337M010H0150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPSD337M010H0150
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: 1.TPSD337M010H0150.pdf2.TPSD337M010H0150.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPSD337M010H0150
Številka dela TPSD337M010H0150 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23434 pcs Podatkovni list 1.TPSD337M010H0150.pdf2.TPSD337M010H0150.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TPS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-9194-2
TPSD337M010H0150-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm Zmogljivost 330µF