VE13M00551K--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13M00551K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 860V 2.5KA DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13M00551K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE13M00551K--
Številka dela VE13M00551K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 860V 2.5KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5576 pcs Podatkovni list VE13M00551K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 860V Napetost Varistorja (Min) 774V
Napetost Varistorja (Max) 946V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena VE13M00551K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 715V
Največji AC volt 550V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 24J natančen opis 860V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1kHz