VE13M00321K
AVX CorporationAVX Corporation
VE13M00321K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13M00321K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 510V 2.5KA DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13M00321K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE13M00321K
Številka dela VE13M00321K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 510V 2.5KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5286 pcs Podatkovni list VE13M00321K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena 478-2184
VE13M00321K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 420V
Največji AC volt 320V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 20J natančen opis 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 170pF @ 1kHz