VE17P00141K
pregled izdelka
Številka dela: VE17P00141K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 220V 6KA DISC 17MM
Podatkovni listi: VE17P00141K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE17P00141K
Številka dela VE17P00141K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 220V 6KA DISC 17MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5381 pcs Podatkovni list VE17P00141K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 17mm
Druga imena 478-2195
VE17P00141K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 78J natančen opis 220V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 930pF @ 1kHz