VE17P00211K
pregled izdelka
Številka dela: VE17P00211K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 330V 6KA DISC 17MM
Podatkovni listi: VE17P00211K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE17P00211K
Številka dela VE17P00211K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 330V 6KA DISC 17MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4763 pcs Podatkovni list VE17P00211K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 330V Napetost Varistorja (Min) 297V
Napetost Varistorja (Max) 363V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 17mm
Druga imena 478-2210
VE17P00211K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 275V
Največji AC volt 210V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 115J natančen opis 330V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 17mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 600pF @ 1kHz