VE24P00301K
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE24P00301K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 470V 10KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24P00301K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE24P00301K
Številka dela VE24P00301K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 470V 10KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5170 pcs Podatkovni list VE24P00301K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena 478-2231
VE24P00301K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 340J natančen opis 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1kHz