VE24P01750K
AVX CorporationAVX Corporation
VE24P01750K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE24P01750K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 270V 10KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24P01750K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE24P01750K
Številka dela VE24P01750K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 270V 10KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5202 pcs Podatkovni list VE24P01750K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 243V
Napetost Varistorja (Max) 297V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena 478-2206
VE24P01750K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 190J natančen opis 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 2000pF @ 1kHz