W3A4ZC681MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W3A4ZC681MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W3A4ZC681MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP ARRAY 680PF 10V X7R 0612
Podatkovni listi: 1.W3A4ZC681MAT2A.pdf2.W3A4ZC681MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije W3A4ZC681MAT2A
Številka dela W3A4ZC681MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP ARRAY 680PF 10V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6048 pcs Podatkovni list 1.W3A4ZC681MAT2A.pdf2.W3A4ZC681MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija IPC Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0612 (1632 Metric)
Število kondenzatorjev 4 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.053" (1.35mm) Dielektrični material Ceramic
natančen opis 680pF Isolated Capacitor 4 Array 10V X7R 0612 (1632 Metric) Vrsta tokokroga Isolated
Zmogljivost 680pF