ABLJO-V-80.000MHZ
Abracon CorporationAbracon Corporation
ABLJO-V-80.000MHZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABLJO-V-80.000MHZ
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC VCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ABLJO-V-80.000MHZ.pdf2.ABLJO-V-80.000MHZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABLJO-V-80.000MHZ
Številka dela ABLJO-V-80.000MHZ Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC VCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4556 pcs Podatkovni list 1.ABLJO-V-80.000MHZ.pdf2.ABLJO-V-80.000MHZ.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm) Serija ABLJO
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena 535-11429
ABLJOV80000MHZ
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±45ppm Pogostost 80MHz
natančen opis 80MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ABLJO-V-80.000MHZ-T2
ABLJO-V-80.000MHZ-T2
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC VCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD