ABLJO-V-81.920MHZ
Abracon CorporationAbracon Corporation
ABLJO-V-81.920MHZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ABLJO-V-81.920MHZ
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC VCXO 81.92MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.ABLJO-V-81.920MHZ.pdf2.ABLJO-V-81.920MHZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ABLJO-V-81.920MHZ
Številka dela ABLJO-V-81.920MHZ Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC VCXO 81.92MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3793 pcs Podatkovni list 1.ABLJO-V-81.920MHZ.pdf2.ABLJO-V-81.920MHZ.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm) Serija ABLJO
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±45ppm
Pogostost 81.92MHz natančen opis 81.92MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -