AMPMDGC-40.0000
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGC-40.0000
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDGC-40.0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGC-40.0000
Številka dela AMPMDGC-40.0000 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82979 pcs Podatkovni list AMPMDGC-40.0000.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGC-4.9152T3
AMPMDGC-4.9152T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 4.9152MHZ OE
Na zalogi: 94620 pcs
Prenesi: AMPMDGC-4.9152T3.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 4.0960MHZ OE
Na zalogi: 98330 pcs
Prenesi: AMPMDGC-4.0960T3.pdf
RFQ
AMPMDGC-40.0000T3
AMPMDGC-40.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 40.0000MHZ OE