AMPMDGC-42.5000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGC-42.5000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE
Podatkovni listi: AMPMDGC-42.5000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGC-42.5000T
Številka dela AMPMDGC-42.5000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76976 pcs Podatkovni list AMPMDGC-42.5000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGC-4.9152T3
AMPMDGC-4.9152T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 4.9152MHZ OE
Na zalogi: 94620 pcs
Prenesi: AMPMDGC-4.9152T3.pdf
RFQ
AMPMDGC-44.0000T
AMPMDGC-44.0000T
Opis: OSC MEMS XO 44.0000MHZ OE
Na zalogi: 80851 pcs
Prenesi: AMPMDGC-44.0000T.pdf
RFQ
AMPMDGC-42.5000
AMPMDGC-42.5000
Opis: OSC MEMS XO 42.5000MHZ OE