AMPMDGD-24.0000T
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-24.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 24.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-24.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-24.0000T
Številka dela AMPMDGD-24.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 24.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81391 pcs Podatkovni list AMPMDGD-24.0000T.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-22.0000T
AMPMDGD-22.0000T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 22.0000MHZ ST
Na zalogi: 82326 pcs
Prenesi: AMPMDGD-22.0000T.pdf
RFQ
AMPMDGD-24.5000
AMPMDGD-24.5000
Opis: OSC MEMS XO 24.5000MHZ ST
Na zalogi: 76873 pcs
Prenesi: AMPMDGD-24.5000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 24.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-24.0000.pdf
Opis: OSC MEMS XO 22.5792MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-22.5792T.pdf
AMPMDGD-24.0000T3
AMPMDGD-24.0000T3