AMPMDGD-24.545454
pregled izdelka
Številka dela: AMPMDGD-24.545454
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMDGD-24.545454.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMDGD-24.545454
Številka dela AMPMDGD-24.545454 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83486 pcs Podatkovni list AMPMDGD-24.545454.pdf
Podobni izdelki
AMPMDGD-24.5000T
AMPMDGD-24.5000T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 24.5000MHZ ST
Na zalogi: 87497 pcs
Prenesi: AMPMDGD-24.5000T.pdf
RFQ
AMPMDGD-24.54545
AMPMDGD-24.54545
Opis: OSC MEMS XO 24.5455MHZ ST
Na zalogi: 79915 pcs
Prenesi: AMPMDGD-24.54545.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 24.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMDGD-24.0000T.pdf
AMPMDGD-24.545454T
AMPMDGD-24.545454T